Mūsų erdvės

Alka

Techniškai tai 114 kv.m. molinis pastatas su aukštu nendriniu stogu. Tačiau šios edvės ypatybės ne „tai“. Tai neskubant, bičiulių rankomis per kelis metus pastatyta išskirtinė erdvė, kurią su pagarba pavadinome Alka (Baltų religinė šventovė). Alkoje vyrauja senojo Baltų tikėjimo fragmentai, ją laiko 12 ąžuolinių Baltų mitologijos dievus simboliuojančių kolonų, o lauke, prie įėjimo įrengtas aukuras. Ypatingą atmostefą sukuria ir aplinkuj esanti gamta – upelis, miškas, tvenkiniai ir naudingų augalų parkas. Erdvė tinka seminarams, paskaitoms, Baltų šventėms (jungtuvėms, vardynoms, prausynoms), jogos, pilates, kuksando ir kitiems užsiėmimams.

Milo pirtis

Visa Medlijas istorija prasidėjo nuo pirties namelio saloje. Pirtis jau keitėsi kelis kartus, kol buvo parinktas patogiausias dydis ir geriausias pečius, o dabar ją globoja ir lanko Milas. Pirtį supa tvenkinys, kuriame pirties metu maudomasi visus metus. Visus besipirtinančius vaišiname arbata iš sode užaugintų žolelių. Vienu metu joje pirtintis gali apie 9-10 žmonių. 

Apeiginė pirtis – išskirtinė paslauga ir galimybė, dėl jos reiktų susitarti asmeniškai, iš anksto. (paslauga kainuoja papildomai.

Alka:

Plotas: 114 kv.m. (laisvai susėsti telpa 50-60 žmonių)
Projektorius
Karštas vanduo arbatai ir kavai
40 sėdimų vietų (kėdės ir suoliukai) ir 3 stalai. (Dėl papildomų sėdimų vietų ir stalų prašome susitarti iš anksto)
Įrengtas lauko tualetas

Pirtis:

Plotas: 20 kv.m.
Priešpirčio terasa
Karšta žolelių arbata
Tvenkinys
Įrengtas lauko tualetas

Kontaktai

Aura: +370 687 91 839

10:00 – 17:00

Medlijas Medelynas, Skudžių g 28, Katkai 92401

info@medlijas.lt